Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı ‘Fetret dönemi’ polemiği bitmiyor! Murat Ongun da topa girdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2024’te yapılacak yerel seçimler için geri sayım yaparken, son olarak “Aşkım aşkım” dediği İstanbul’u geri almak için var güçleriyle çalışacaklarını bildirdi.

“İSTANBUL’U FETRET AŞAMASINDAN ÇIKARACAĞIZ”

Erdoğan, “Bizden önce onlarca yıldır ihmal edilen İstanbul, 1994’ten itibaren yerel yönetimler açısından altın yıllarını yaşıyor ama İstanbul’un birkaç yıldır yerel hizmetler açısından fetret dönemine girdiğine üzülerek şahit oluyoruz. İstanbul’u bu fetret döneminden hep birlikte çıkaracağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

İMAMOĞLU: BÜYÜK BİR BUNA GİRDİK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu sözlere sert tepki göstererek, “Senin fetret dönemini yıkan, heba dönemini ortadan kaldıran bizler, seni büyük bir bunalıma soktuğumuzu anlıyorum. O bunalım hala devam ediyor. O bunalımdan kurtulamadın. ” söz konusu.

“FETRET BİTTİ, REKOR ÇAĞI BAŞLADI”

Bu sözler büyük yankı uyandırırken, İmamoğlu’nun danışmanı Murat Ongun da araya girdi. Ongun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün saat 11.00’de İstanbul için yeni metro hattının imzası atılıyor. Metrolarda fetret dönemi çoktan bitti, rekor dönemi başladı.”

bayrakli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu