Haber

Ekşi Sözlük’ten muhafazakar hesaplara operasyon!

İslam ve Peygamberimiz Hz. Hz. Muhammed’e (SAV) yönelik hakaretler yer aldı ve tepkilere rağmen çıkarılmadı. ekşi sözlükSkandal sansür uygulandı.

Muhafazakar Hesaplar Susturuldu

Twitter’da ‘Abese İrca’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan eski Ekşi Kelamlık kullanıcısı, Ekşi Kelamlık yönetiminin muhafazakar hesaplara yönelik operasyonunu ortaya çıkardı.

Abese İrca’nın hisselerine göre; ekşi sözlükbirçok muhafazakar hesabı kapattı.

YÜZLERCE ‘GİRİŞ’ SİLİNDİ

CHP’nin algı operasyonlarına karşı yüzlerce ‘giriş’ yapan muhafazakar hesapların susturulduğu belirlendi.

Paylaşılan ekran görüntülerinde bazı kapatılan hesapların binden fazla ‘giriş’ yaptığı ancak girilen ‘girişlerin’ de silindiği görüldü.

İMAMOĞLU’NUN PROTESTO EDİLEN VİDEOSU SİLİNDİ

Ekşi Sözlük kullanıcısı, ” Bursa’da İmamoğlu protestosu” başlığına eklenen videonun da site yönetimi tarafından kaldırıldığını belirtti.

BAŞLIĞIN AÇILDIĞI HESAP KAPATILDI

Videoyu paylaşan ve başlığı açan ‘İmam Zeyd’ isimli Ekşi Sözlük kullanıcısının hesabının da kapatıldığı görüldü. İmamoğlu’na yönelik eleştiri içeren çok sayıda paylaşımın silindiğini öne sürerek, Abese Irca’konu başlığında sadece küfürlerin kaldığını belirtmiş.

EKŞİ DÖZLÜK’TEKİ TROLL AĞI ORTAYA ÇIKTI

CHP’nin trol ağı Ekşi Sözlük’te Abese Irca’tarafından ifşa edildi 200 kişilik ekip, istedikleri başlıkları sözlükte gündeme getirebilirken, çıkmasını istemedikleri başlıkları kaldırdıkları deşifre edildi.

KAYNAK: HABER7

haber-pazarcik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu