Haber

Nusret olayı ciddileşti! Kutlamada yaşananlarla ilgili soruşturma başlatıldı.

Arjantin Milli Takımı’nın Dünya Kupası sevincine dünyaca ünlü Türk şef Nusret Gökçe’nin katılımı, Lionel Messi’nin başarısı kadar konuşuldu.

TORPİL TALEP

Nusret’in sahaya çıkıp oyuncuları sıkıştırması ayrı bir tartışma konusu olurken, akreditasyon kartını nasıl aldığı ağır suçlamalara yol açtı. Bu yüzden FIFA Lideri Infantino topun başında.

SORUŞTURMA BAŞLADI

Sky Sports’ta yer alan habere göre; FIFA komitesi, Dünya Kupası finalinin ardından sahaya inen Nusret’in kupasıyla ilgili soruşturma başlattı.

KURALLAR İHLAL

Nusret kupaya dokunarak bile FIFA kurallarını çiğnedi. FIFA’nın Dünya Kupası kuralı, “Mevcut Dünya Kupası tasarımı 1974’e kadar uzanıyor. Dünyanın en tanınmış SporSembollerden biri ve paha biçilmez bir simge olarak, orijinal FIFA Dünya Kupası’na yalnızca galipler, eski kazananlar ve devlet başkanları dokunabilir ve onları elinde tutabilir.

“DAVET DEĞİL”

Sky Sports’ta Haberlerİşte böyle: “FIFA, Salt Bae lakaplı şefin Dünya Kupası finalinden sonra sahaya nasıl çıktığıyla ilgili soruşturma başlattı. FIFA ile ticari ilişkisi yok. Infantino tarafından da davet edilmedi. Girmesine izin veren personel cezalandırılacak. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu